• Detail firmy

ING. VLASTA ČUDANOVÁ

Základní popis

Poskytování poradenství pro management jakosti, optimalizaci nákladů a prevenci negativních dopadů rizik.

Adresa

Mokrá - Horákov
664 04 Mokrá - Horákov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18139256

Výrobky, činnosti

Poskytování poradenství pro management jakosti

optimalizaci nákladů a prevenci negativních dopadů rizik.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 252 675
Mobil: +420 608 169 237
E-mail: sqe@sqe.cz
WWW: sqe.cz

Kontaktní osoba

ing. Vlasta Čudová - Majitel

Další firmy v oboru

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.