• Detail firmy

DAIMOND - CHLAZENÍ, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost Daimond - chlazení, s.r.o. byla založena v roce 1994 s cílem poskytovat kvalitní služby v oblasti dodávek klimatizací, chlazení a vzduchotechniky na klíč.

Adresa

Vídeňská 56a
639 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60728167
DIČ:  CZ60728167
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Montáž chladících a mrazících panelových chladíren na míru včetně technologie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 210 162
Fax: +420 543 210 162
E-mail: info@daimond.cz
WWW: www.daimond.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Pavlíček - Jednatel

Mobil: +420 603 276 664
Další firmy v oboru

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.

CENTRIF s.r.o.

Zabýváme se výrobou odlitků s možností dalších povrchových úprav. Náš výrobní program zahrnuje páky, držáky, ozubená kola, kladky, příruby, víka a jiné strojní součástí (i tvarově složitější) a z uměleckých odlitků například plakety, miniatury, sošky, přívěšky, přezky, spony a mnoho jiných produktů ve vysoké kvalitě. Více informací o našich výrobcích naleznete na stránkách firmy.