• Detail firmy

INTERNET INFO S.R.O.

Základní popis

Provozujeme internetová média, pořádáme odborné a společenské akce a poskytujeme konzultační služby v oblasti internetového marketingu

Adresa

Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6 - Hradčany

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25648071
DIČ:  CZ25648071

Výrobky, činnosti

Software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 277 004 600
Fax: +420 277 004 601
E-mail: pecharova@info.cz
WWW: www.info.cz

Kontaktní osoba

Marek Antoš - Jednatel

Ján Simkanič - Ředitel

Michal Krause

Telefon: +420 277 004 641
Další firmy v oboru

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.