• Detail firmy

CLAUHAN s.r.o.

Základní popis

Zástupce pro velkokapacitní skleníky, pěstební stoly, stínění, zavlažování Viemose Driboga, řízení klimatu a mixer hnojiv Senmatic DGT-Volmatic. Zastupujeme firmy Danstoker pro kotle na plyn, biomasu, Justsen kotle na dřevo a Lin-ka kotel na slámu.

Adresa

Štefánikova 5
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25570439

Výrobky, činnosti

Plynové kotle

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 214 092
E-mail: info@clauhan.cz
WWW: www.clauhan.cz

Kontaktní osoba

ing. Martin Hoda

Telefon: +420 541 214 092

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hajdalánek s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevěných výrobků, a to zejména dřevěných dětských židlí a stolů, školního nábytku, hraček, dále pak dřevěných dekorativních obalů, čajových krabiček apod. Naší specialitou jsou rostoucí a dětské židle. Dodáváme nábytek pro školy, mateřské školy a školní družiny. Zboží si můžete vyzkoušet a zakoupit v naší prodejně v Brně - Václavská 4, vedle prodejny Bandi. Těšíme se na Vás!

ČERMÁKOVÁ ALENA - Dekorace interiérů

Specializujeme se výrobou dekorací do interiérů. Poskytujeme konzultace při výběru vhodné dekorace. Nabízíme výrobu dárkových košů na zakázku i pro firmy.

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.