• Detail firmy

EXX s.r.o.

Základní popis

Návrhy a realizace osvětlení interiérů. Projekce, dodávky a montáže svítidel.

Adresa

Mrštíkova 399/2a
460 02 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63984261

Výrobky, činnosti

Osvětlovací technika

Interiéry, svítidla, kuchyně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 150 024
Mobil: +420 602 282 129
Fax: +420 226 015 075
E-mail: info@liberec.exx.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Lukavský - Jednatel

Pobočky

EXX s.r.o.
Radlická 714/113a
158 00 Praha 5 - Jinonice

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA

Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní kolekce originálních lustrů. Snažíme se o spokojenost obou dvou stran. Vaše spokojenost zajistí kompletní spokojenost u nás. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě.

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel