• Detail firmy

Čegan s.r.o.

Základní popis

- vstřikování termoplastů (norma TS 16 949) - stavební kování HOLAR - sorting - prodej stavebnin - Cross-dockové překladiště v Náměšti nad Oslavou - montáže podsestav

Adresa

Husova 1693/35
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26274744

Výrobky, činnosti

Stavebniny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 228 069
Fax: +420 544 228 754
E-mail: daniel.czebe@cegan.cz
E-mail: info@cegan.cz
WWW: www.cegan.cz

Kontaktní osoba

Ing. Slavoj Čegan - Majitel

Emil Moudrý - Ředitel

Telefon: 604 239 730
E-mail: emil.moudry@cegan.cz

Daniel Czebe - Obchodní reprezentant

Telefon: 777 484 937
E-mail: daniel.czebe@cegan.cz

Pobočky

Čegan a.s.
Husova 35
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.