• Detail firmy

MOBILLAND TRADE S.R.O.

Základní popis

Rezidenční turbíny,ventilační turbíny,hybridní turbíny,doplňky pro ventilaci pomocí ventilačních turbín.

Adresa

Rerychova 12
635 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25558811
DIČ:  288-25558811
  • Služby

Výrobky, činnosti

Produkty

Rezidenční turbíny,ventilační turbíny,hybridní turbíny,doplňky pro ventilaci pomocí ventilačních turbín.

Kontaktní údaje

E-mail: info@mobiland.cz
WWW: ventilacniturbiny.cz

Kontaktní osoba

PETR JURÁK - Jednatel

Mobil: +420 603 424 842
Mobil: +420 775 351 964
Další firmy v oboru

KOMFORTKLIMA PLUS, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace, od projektování až po samotnou realizaci, včetně projekce a výroby některých komponent. V oblasti vzduchotechniky a klimatizace máme letité zkušenosti, naše společnost získala v roce 1995, jako jedna z prvních v České republice, certifikaci na výpočty a výrobu tlumičů hluku. Kontaktujte nás a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.