• Detail firmy

V-STAV A, spol. s r.o.

Základní popis

Pozemní a inženýrské stavitelství; výroba zámků a kování, ocelových konstrukcí, hliníkových výrobků - okna a stěny, vodárenských výrobků pro opravy potrubí - objímky, navrtacích pasů; provoz Sport hotelů (V-HOTEL)

Adresa

Dražka 624
675 55 Hrotovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25508601

Výrobky, činnosti

Stavby

Výrobní činnost firmy je zaměřena na výrobu a montáž hliníkových dveří, stěn a fasádních systémů, výrobu a prodej vodárenského materiálu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 839 511
Telefon: +420 568 860 247
E-mail: vstav@vstav.cz
WWW: www.vstav.cz
Další firmy v oboru

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.