• Detail firmy

A-Z PLOTOVÉ CENTRUM spol. s r.o.

Základní popis

Výroba a montáž plotů a oplocení. Velkoobchod, maloobchod. Dodáváme veškerý sortiment pro ploty a oplocení. Nabízíme kvalitní i levná pletiva, plotové sloupky, vzpěry, svařované sítě, brány a branky, automatické posuvné brány, zámky, kování a panty.

Adresa

Městečko 9
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25510908
DIČ:  CZ25510908

Výrobky, činnosti

Plotové dílce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 231 211
Fax: +420 547 231 205
E-mail: info@oploceni.cz
WWW: www.plotovecentrum.cz

Kontaktní osoba

Libor Kopeček - Jednatel

Pobočky

A-Z PRÁŠKOVÁ LAKOVNA s. r.o.
Městečko 9
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

Jan Petřík - kovářství, zámečnictví

Zaměřujeme se na zakázkovou kovářskou a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kované brány, ploty, mříže, schodiště, zábradlí, kovové konstrukce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž opravy a renovace kovářských a zámečnických výrobků.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.