• Detail firmy

EDU agency s. r. o.

Základní popis

Vzdělávací agentura akreditovaná MV a MŠMT, pořádající otevřené semináře i kurzy na zakázku pro veřejnou správu, školy, firmy a neziskový sektor. Dále nabízí rekvalifikační a počítačové kurzy, možnost pronájmu učebny přímo v centru Brna.

Adresa

Pekařská 401/8
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44013990
DIČ:  CZ44013990

Výrobky, činnosti

Vzdělávací agentura

akreditovaná u MV a MŠMT, pořádá otevřené semináře i na zakázku, rekvalifikační a počítačové kurzy, nabízíme i pronájem učebny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 224 177
Mobil: +420 602 772 148
E-mail: info@edu-agency.cz
WWW: www.edu-agency.cz

Kontaktní osoba

Eva Jandeková

Telefon: 543 213 521
E-mail: info@edu-agency.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

Consultant Partners, s.r.o.

Specializuji se na rekvalifikace, školení, kurzy a semináře. Pořádám školící a rozvojové programy pro klienty z oblasti výrobních, strojírenských nebo zpracovatelských provozů.