• Detail firmy

Paulín CZ, s.r.o.

Základní popis

Prodej zateplovacích systémů, fasádních omítek a barev, interiérových nátěrových hmot či sanačních a renovačních materiálů pro stavebnictví.

Adresa

Dornych 47
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46343598

Výrobky, činnosti

Nátěrové hmoty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 535 351
Telefon: +420 545 535 317
Mobil: +420 602 754 900
Mobil: 777 718 602
E-mail: brno@paulin.cz
WWW: www.paulin.cz

Kontaktní osoba

Ing. STANISLAV KOVÁŘ - Jednatel

Ing. ROMAN PECHANEC, CSc. - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.