• Detail firmy

BEDNÁŘSTVÍ EDUARD BAŘINA

Adresa

Čejkovice 188
696 15 Čejkovice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15543552
DIČ:  CZ6905184253
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  2000000

Výrobky, činnosti

Dřevěné sudy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 362 769
Fax: +420 518 362 016
E-mail: barina@bednarstvi.cz
WWW: www.bednarstvi.cz

Kontaktní osoba

Eduard Bařina - Majitel

Další firmy v oboru

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej českých dřevěných hraček, loutek, maňásků, loutkových divadel, didaktických pomůcek Montessori, bytových a módních doplňků a smaltovaných šperků. Hlavním sortimentem jsou loutky všech velikostí a materiálů, pohádkové i známých postaviček Spejbla, Hurvínka a Máničky vyráběné v licenci a se souhlasem Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze.