• Detail firmy

Ing. Miroslav Sýkora - Famsy

Adresa

Havraň 99
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13355724
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Opravy a údržba strojů a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 109 079
Mobil: +420 602 446 838
Fax: +420 476 109 002
E-mail: famsy@seznam.cz
WWW: www.famsy.cz

Pobočky

Ing. Miroslav Sýkora - F a m S y
Havraň 99
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.