• Detail firmy

SYREAL, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, zámečnických výrobků pro stavebnictví. Firma vlastní výrobní halu o ploše cca 700 m se strojním zařízením včetně vlastní dopravy nákladními automobily

Adresa

Horní nám. 20
771 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42767539
DIČ:  CZ42767539
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavební zámečnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 226 818
Telefon: +420 585 222 167
Mobil: +420 604 230 863
WWW: www.syreal.cz

Kontaktní osoba

Ing. Sylvie Tomandlová - Jednatel

Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.