• Detail firmy

MPS Mostní a pozemní stavby s.r.o.

Základní popis

Nabízíme montáž ocelových konstrukcí a provádění pozemních i silničních staveb.

Adresa

Čepí 35
533 32 Čepí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60931736
DIČ:  CZ60931736

Výrobky, činnosti

Stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 971 250
Mobil: +420 602 490 553
Mobil: +420 602 490 554

Kontaktní osoba

Robert Křenek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PSP izoterm s.r.o.

Specializujeme se na výrobu sendvičových panelů pro realizaci skříňových nástaveb nákladních automobilů a lehkých montovaných staveb. Nabízíme sendvičové izolační panely a samonosné sendvičové panely vyrobené z tvrdé polyuretanové pěny opláštěné skelným laminátem. Dodáváme izolační materiály jako jsou minerální vata, polyuretanová pěna a polystyren.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.