• Detail firmy

ZENZA ZNOJMO a.s.

Adresa

Přímětice 312
669 04 Přímětice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  00228320
DIČ:  CZ00228320

Výrobky, činnosti

Zemědělské komodity a zeleniny
Chemikálie a chemické výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 241 978
E-mail: jan.prochazka@zenza.cz

Kontaktní osoba

Jan Procházka

Telefon: 724 547 461
E-mail: jan.prochazka@zenza.cz
Další firmy v oboru

BRNĚNSKÝ SOPTÍK spol. s r.o.

Naše společnost působí na trhu již od roku 1998, poskytujeme komplexní služby v oblasti požární ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, chemických látek a přípravků. Díky velkým zkušenostem jsme se rozhodli rozšířit své služby o kompletní správu nemovitostí, údržbu nemovitostí – úklidové služby, drobné řemeslnické práce a bezpečnostní služby.

LABAR s. r. o.

Hlavní činnost společnosti je výroba vodou ředitelných nátěrových hmot, barev a laků a distribuce spotřební chemie. Díky odbornému přístupu a dobré organizace Vám můžeme u nás nabídnout kvalitní produkty za výhodné ceny. Hledáte specialisty na barvy v Ústeckém kraji? Navštivte naše webové stránky. Široký výběr a nabízená kvalita.

QTS SLOVAKIA, spol. s r.o.

Výroba, prodej a servis ekologických odmašťovacích stolů a odmašťovacích přípravků, jejichž zajišťujeme zpětný sběr opotřebovaných přípravků a zajištění likvidace. Zastoupení firmy Georg Render GmbH pro ČR a SR - výrobcem ostřikových čisticích zařízení s použitím vodou ředitelných čistících přípravků. Zastoupení firmy Paul Auer GmbH pro ČR a SR - výrobcem otryskávacích zařízení.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.