• Detail firmy

HKE s. r. o.

Základní popis

Prodej, servis, poradenství a školení v oblasti měřících přístrojů, hlavně pro telekomunikace, radiokomunikace a datové komunikace.

Adresa

Na Cikorce 3
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00569879

Výrobky, činnosti

Elektronické měřící systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 774 661
Telefon: +420 241 774 660
E-mail: hke@login.cz
E-mail: info@hke.cz
WWW: www.hke.cz

Kontaktní osoba

PhDr. DANA HAVLÍČKOVÁ - Jednatel

Ing. Libor Havlíček - Jednatel

Další firmy v oboru

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.