• Detail firmy

KAMIL LOKAJ - TRUHLÁŘSTVÍ

Základní popis

Zakazková výroba samonosných schodišť, obklad betonových schodů, výroba dveří a nábytku, výroba pergol, stání na auta, výroba plotů apod.

Adresa

Opavská 186
747 22 Dolní Benešov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66168031
DIČ:  CZ7009195446
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  4
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 651 819
Mobil: +420 603 585 469
Mobil: +420 606 562 912

Kontaktní osoba

Kamil Lokaj - Majitel

Další firmy v oboru

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.