• Detail firmy

JOKVA Olomouc, a.s.

Základní popis

Zabýváme se velkoobchodním prodejem výrobků pro vodovody, plynovody a kanalizace. Nabízíme potrubí, tvarovky, revizní a čistící kanalizační šachty

Adresa

Mezice 81
783 32 Náklo

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25874608
DIČ:  380-25874608

Výrobky, činnosti

Rozvody vody, topení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 967 660
Telefon: +420 585 967 661
Mobil: +420 602 521 789
E-mail: jokva@jokva.cz
WWW: www.jokva.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SEAL - navijáky s.r.o.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis navijáků. Dodáváme navijáky vyprošťovací, elektrické, hydraulické a lesnické, včetně příslušenství a náhradních dílů. Dále pak nabízíme manipulační mechanická zařízení či energetické a lesnické nástavby na traktory. Kompletní sortiment a technické parametry našich produktů naleznete na webových stránkách firmy.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Koupelnové žebříky

Nabízíme ručně vyráběná designová otopná tělesa z broušeného nerezu s vynikající výhřevností a jedinečnými vlastnostmi. Provozujeme internetový obchod - nerezové koupelnové žebříky, nerezové koupelnové radiátory, nerezové topení.