• Detail firmy

KOMINICTVÍ Vilibald LAŠAN

Základní popis

Vložkování komínů,frézování komínů,montáž fasádních vícevrstvých komínů,revize komínů,kamera,měření emisí,poradenství.

Adresa

Haraštova 10
620 00 Brno - Tuřany

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13076345

Výrobky, činnosti

Kominické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 415 978
Mobil: +420 603 267 096
E-mail: v.lasan@seznam.cz
WWW: www.kominictvi-lasanbrno.cz

Kontaktní osoba

Vilibald Lašan - Majitel

Telefon: 603267096, 516 415 978
E-mail: v.lasan@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.