• Detail firmy

HOLLANDIA TRADING s. r. o.

Základní popis

Dovoz a distribuce kancelářských potřeb, zejména produktů DYMO a ESSELTE. Nabídka etiketovacích a razítkovacích produktů pro domácnosti i kanceláře.

Adresa

Koněvova 902/71
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18627901
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

DYMO štítkovače a tiskárny

Kontaktní údaje

Fax: +420 271 770 504
E-mail: euro@office.cz
E-mail: company@hollandiatrading.cz
WWW: www.hollandiatrading.cz

Kontaktní osoba

Jana Johanovská - Jednatel

Telefon: 222 586 862
WWW: www.dymo.cz
Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.