• Detail firmy

PERMANENT s.r.o.

Základní popis

Suroviny a hmoty na těsnění STATICKÁ IZOLAČNÍ TĚSNĚNÍ,PLETENÁ TĚSNĚNÍ PRO ČERPADLA,VENTILY,PÁSKY,TKANINY,TEPELNĚ IZOLAČNÍ DESKY,BEZASBESTOVÉ DESKOVÉ MATERIÁLY,BRZDOVÉ PÁSY

Adresa

Riegrova 245
517 41 Kostelec nad Orlicí

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25260235
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  3000000

Výrobky, činnosti

Suroviny a hmoty na těsnění

STATICKÁ IZOLAČNÍ TĚSNĚNÍ,PLETENÁ TĚSNĚNÍ PRO ČERPADLA,VENTILY,PÁSKY,TKANINY,TEPELNĚ IZOLAČNÍ DESKY,BEZASBESTOVÉ DESKOVÉ MATERIÁLY,BRZDOVÉ PÁSY

Kontaktní údaje

Telefon: 494 321 813
Mobil: +420 603 294 388
Fax: 494 321 579
E-mail: ketner@permanent-tm.cz
WWW: www.permanent-tm.cz

Kontaktní osoba

Karel Ketner - Jednatel

Další firmy v oboru

MONSTAKO s.r.o.

Zajišťujeme montáže opláštění, střech a světlíků. Vyrábíme a montujeme okapové systémy, klempířské výrobky, drobné ocelové konstrukce, vrata, brány apod. Provádíme ohýbání silnostěnných profilů od 2 mm až do 6 m!

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.

Hanks, s.r.o

Internetový prodej střešních a fasádních fólií, zahradních textilií, parozábran a příslušenství, jako jsou jednostranné i oboustranné lepící pásky, samolepící butylové elastomerové pásky, pěnové polyetylenové pásky, bezpečnostní rozřezávače fólií apod. Nabízíme kvalitní zboží za příznivé ceny, expresní doručení a při nákupu nad 5000,- Kč poštovné po ČR zdarma. Součástí služeb je technická podpora.