• Detail firmy

REAL SPEKTRUM BLANSKO s.r.o.

Základní popis

Naše realitní kancelář cílí své služby jak na prodávající, tak i na kupující. Služby pro prodávající i kupující zahrnují komplexní poradenský, obchodn

Adresa

Rožmitálova 14
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47914530
DIČ:  283-47914530
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Realitní kanceláře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 418 160
Fax: +420 516 419 712
E-mail: rs@rs-blansko.cz
WWW: www.realgate.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.