• Detail firmy

DENTIMED s.r.o.

Základní popis

Celorepublikový velkoobchodní prodej a distribuce zdravotnických potřeb a materiálu, zejména kompresivních punčoch a inkontinence. Nabízíme velkou škálu produktů jako ponožky, tlakoměry, teploměry, rehabilitační balóny, ortopedické pomůcky a další.

Adresa

Českých bratří 383
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49815024
DIČ:  243-49815024
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  4000000

Výrobky, činnosti

Zdravotnické pomůcky a zařízení, vybavení pro lékaře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 421 317
Fax: +420 491 421 317

Kontaktní osoba

Jiří Poláček - Jednatel

Roman Poláček - Jednatel

Další firmy v oboru

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.

KovoS Czech, s.r.o.

Výroba, prodej, servis plastových a nerezových rehabilitačních van, hyperbarických komor a recyklačních zařízení na vodu. Dodáváme zdravotnickou techniku do lázeňských, wellness a rehabilitačních provozů.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.