• Detail firmy

PERFEKT SERVIS spol. s r.o.

Adresa

Václavská 39/1
655 02 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00569097

Výrobky, činnosti

Servis elektrospotřebičů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 215 059
Fax: +420 543 244 844
E-mail: servis@perfektservis.cz
WWW: www.perfektservis.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Solčianský - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel Tynkl - opravy ledniček a mrazniček

Provádím opravy ledniček, mrazniček, elektrických sporáků a trub v okolí Brna a Blanska. Porouchal se Vám některý z těchto domácích spotřebičů? Neváhejte mě kontaktovat. Zajistím rychlou a spolehlivou opravu za příznivou cenu. Budete spokojeni.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.