• Detail firmy

CIE Praga Louny, a.s.

Základní popis

Nástrojárna, která vyrabí kusové výrobky

Adresa

Husova 552
440 40 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27169766
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  371
Roční obrat:  250000000

Výrobky, činnosti

Zušlechťování kovů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 635 222
Fax: +420 415 635 224
E-mail: praga@pragalouny.cz
WWW: www.pragalouny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Herink Jan - Obchodní reprezentant

Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

ALFICO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, průmyslové filtrace a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme průmyslové filtrace kapalin, ocelové a nerezové konstrukce, obloukové svařování, atypické konstrukce, rukávcové filtry, nádoby filtrů s vinutými vložkami, filtrační vinuté vložky, potrubní síta, sáčky do rukávcových filtrů a mnoho dalšího.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.