• Detail firmy

EUROPLAST - MORAVA s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme plastová okna, dveře i posuvné dveře včetně doplňků. Plastová okna a dveře jsou vyráběny z německého 6-komorového profilu Deceuninck Prestige

Adresa

Holasice 75 - areál ZD
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65277716
DIČ:  CZ65277716
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Plastová okna a dveře

- standardní profil THYSSEN - exkluzivní profil TRYBA - žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 232 360
Fax: +420 547 232 362
E-mail: info@europlast-morava.cz
WWW: www.europlast-morava.cz

Kontaktní osoba

Alice Mildnerová

Jiří Buchar - Jednatel

Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

Rostislav Luža - Zámečnictví

Služby firmám formou výroby polotovarů i kompletních celků. Specializujeme se na CNC obrábění a CNC zpracování plechů, svařování dílů, navařování šroubů a matic, závitování a zahlubování otvorů. Provádíme kompletaci zakázek.

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.