• Detail firmy

ALTUS + s.r.o.

Základní popis

Dodávky a montáže telekomunikačních systémů, elektronických zabezpečovacích systémů, elektronických Požárních systémů, přístupových a doch. systémů.

Adresa

tř. Budovatelů 2830
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25010395
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Průmyslová televize

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 700 313
Telefon: +420 476 442 186
E-mail: altusplus@centrum.cz
E-mail: altus@volny.cz
WWW: www.altusplus.cz

Kontaktní osoba

Blanka Dolejšová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.

ELEKTROROZVADĚČE, s.r.o. - ELRO

Specializujeme se na výrobu elektrorozvaděčů, ocelových rozvodových skříní, elektroměrů a rozvaděčů pro distribuční trafostanice - rozváděče K-RS pro kompaktní distribuční trafostanice a další. V našem sortimentu naleznete také koncové díly, elektroměrové rozváděče ER plastové, a nabízíme také zámečnické práce.

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.