• Detail firmy

XANTIPA AGENCY s.r.o.

Základní popis

Xantipa Agency je komplexní marketingová agentura, která se od roku 2005 zaměřuje především na kompletní reklamní zastupování společností. Nabízíme grafické služby, kreativní kampaně, online i offline reklamu, strategické plánování, tiskové služby

Adresa

R. Frimla 742
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25947940

Výrobky, činnosti

Reklama

Reklamní agentura

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 941 941
E-mail: info@xantipa.in
WWW: www.xantipa.in

Kontaktní osoba

Jaroslav Korbelář

Telefon: 499 941 941
E-mail: info@xantipa.in
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.