• Detail firmy

VESKO S.R.O.

Adresa

Na Hranici 8
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25923137

Výrobky, činnosti

Domácí potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 230 192

Pobočky

VESKO JIČÍN s. r. o.
Dělnická 15
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ DOMOV - Bohumil Haruda

Nabízíme zakázkovou výrobu a montáž kuchyňských linek, kancelářského, dětského a koupelnového nábytku, ložnic, obývacích a předsíňových stěn. V rámci truhlářské výroby používáme materiál dle požadavku zákazníka - od masivních materiálů až po moderní lamino.

MetalPro Vysočina s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou, zámečnictvím a kovářstvím. Hlavním výrobním zaměřením jsou garážová vrata a brány, mříže, ploty, schodiště, zábradlí apod. Vyrábíme rovněž montované haly. Provádíme řezání plazmou a svařování ocele, nerezu, hliníku a jeho slitin. Kompletní výrobní program a strojní vybavení naleznete na našich internetových stránkách.

MEZ spol. s r.o.

Specializujeme se na servis plynových zařízení. Dále se zabýváme montáží silnoproudých elektrických zařízení a hromosvodů v bytových, kancelářských i průmyslových objektech třídy A, B vč. zajištění opravy, údržby a revize. Provádíme montáž datových rozvodů, EZS, EPS, CCTV. Další naší činností je prodej interiérových a exteriérových svítidel. V neposlední řade se věnujeme zámečnictví a kovovýrobě.