• Detail firmy

VÁCLAVKA s. r. o.

Základní popis

Zemědělská výroba, Sadové a parkové úpravy, Poradenství.

Adresa

Vrbčany
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46352732

Výrobky, činnosti

Zemědělská výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 792 106
Fax: +420 321 792 106

Kontaktní osoba

RNDr. ADOLF FILÁČEK - Jednatel

BOŽENA DLABAČOVÁ - Jednatel

Ing. MONIKA RYTINOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

JELEN ČENĚK

Jsme rodinná farma, která zajišťuje celoroční prodej prasat a prodej hus. Na odběr hus jsou každoročně vystaveny termíny k možnosti odběru. V nabídce prasat můžete najít prasata jateční, selata na rožnění a selata uzená. Dále nabízíme služby zemědělskou technikou (např. sklízení obilovin) a šrotování a výrobu krmných směsí prostřednictvím mobilní výrobny. Minimální množství ke šrotování je 5 tun.

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.