• Detail firmy

Radek Neduchal

Základní popis

Výroba zakázkového nábytku na míru.Prodej elektrospotřebičů všech značek. Prodej zdravotních matrací a roštů (i polohovacích).

Adresa

Stupkova 1067/1
779 00 Nová Ulice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66606241
DIČ:  CZ7609124248

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

Fax: +420 588 517 419
E-mail: info@nabyteksn.cz
WWW: www.nabyteksn.cz

Kontaktní osoba

Radek Neduchal

Mobil: +420 606 614 299
E-mail: neduchal@nabyteksn.cz

Miroslav Štanga - Jednatel

Mobil: +420 603 344 592
E-mail: stanga@nabyteksn.cz
Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.