• Detail firmy

P-D Refractories CZ a.s.

Základní popis

Výroba žáruvzdorných produktů a surovin a ocelových i dřevěných forem. Dodávky vyzdívek pro tepelné instalace a šamotových či izolačních kamenů.

Adresa

Nádražní 218
679 63 Velké Opatovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16343409

Výrobky, činnosti

Šamotové cihly, trubky a tvarované kusy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 493 111
E-mail: odbyt@mslz.cz
WWW: www.mslz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Kožoušek - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 485 813

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.