• Detail firmy

Stil trade s.r.o.

Základní popis

Výroba a distribuce papírenského dárkového zboží.

Adresa

Libišany 156
533 45 Libišany

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25945785
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Pohlednice k blahopřání

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 406 205
Mobil: +420 777 135 660
Fax: +420 495 406 205
E-mail: stil@stil.cz
WWW: www.stil.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kotlant - Jednatel

Telefon: 464 628 300

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.

Business Media CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení a automobilismu. U odborných titulů se zaměřuje především na rozšiřování fundovaných a aktuálních informací, které pomáhají profesionálům při každodenní práci.

TEXPO-CZ s.r.o.

Působíme na trhu již více než 15 let. Mezi naše prioritní zaměření patří prodej spotřebního materiálu pro tisk a kancelář. Zaměřujeme se především na originální a kompatibilní náplně do tiskáren, tonery do kopírek, kancelářské potřeby a prezentační techniku, jako jsou např. tabule, flipcharty, promítací plátna, skartovačky nebo laminátory. Obchodujeme se zákazníky z celé ČR i SR.