• Detail firmy

ASTRUM CZ s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá komplexním zpracováním zakázek včetně realizace v oboru plynoinstalačním, vodoinstalatérském, topenářském.

Adresa

Jáhnova 2/870
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26876639

Výrobky, činnosti

Ekonomické poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 619 327
Mobil: +420 732 451 135
Mobil: +420 737 723 558
E-mail: info@astrumcz.cz
WWW: www.astrumcz.cz

Kontaktní osoba

René Eiberger - Jednatel

Další firmy v oboru

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.