• Detail firmy

PROCESINVEST,a.s.

Základní popis

Hradíme náklady spojené s vedením soudních sporů, s nárokem od 500tis. Kč v ČR i v zahraničí, soudní poplatky, odměny advokátů, znalecké posudky aj. Financování není půjčka, nárok na odměnu vzniká po úspěšném ukončení sporu.

Adresa

Jana Masaryka 6/252
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26201488
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Financování soudních sporů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 091 400
Fax: +420 266 091 205
E-mail: kontakt@procesinvest.cz
WWW: www.procesinvest.cz
Další firmy v oboru

Valda audit, s.r.o.

Specializujeme se na poskytování komplexních účetních a auditorských služeb pro podnikatelské subjekty, organizace i obce. Nabízíme vedení finančního a mzdového účetnictví, zpracování daňové evidence, zpracování návrhů přiznání k daním, prověrky účetnictví a mnoho dalšího. Rovněž poskytujeme účetní, ekonomické a organizační poradenství.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.