• Detail firmy

PROCESINVEST,a.s.

Základní popis

Hradíme náklady spojené s vedením soudních sporů, s nárokem od 500tis. Kč v ČR i v zahraničí, soudní poplatky, odměny advokátů, znalecké posudky aj. Financování není půjčka, nárok na odměnu vzniká po úspěšném ukončení sporu.

Adresa

Jana Masaryka 6/252
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26201488
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Financování soudních sporů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 091 400
Fax: +420 266 091 205
E-mail: kontakt@procesinvest.cz
WWW: www.procesinvest.cz
Další firmy v oboru

TH.data a.s.

Nabídka zpracování daní, účetnictví a mezd. Poskytujeme odborné poradenství oblasti účetnictví, daní, ekonomiky a personalistiky. Zajišťujeme i komunikaci v AJ a RJ.

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.