• Detail firmy

Martin Leitgeb -Střechy,Izolace

Základní popis

stavebně klempířské a pokrývačské práce, hydroizolace a zateplení plochých střech, prosvětlovací systémy, vzduchotechnika, nástřiky a nátěry střešních systémů, plechové fasádní systémy, kompletní rekonstrukce a bourání komínových těles.

Adresa

Ztracená 455/2
589 01 Třešť

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12158721
DIČ:  CZ6603271829

Výrobky, činnosti

Klempířství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 224 151
Mobil: +420 608 711 348
E-mail: leitgeb@ctn.cz

Kontaktní osoba

Martin Leitgeb - Generální ředitel

Telefon: +420 608 711 348
E-mail: leitgeb@ctn.cz
Další firmy v oboru

Střechy Svoboda a syn, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provozovnu a sklad s klempířskými systémy a zdicím materiálem máme v Červeném Hrádku. Nabízíme rovněž dopravu krytin a stavebního materiálu po celé ČR - disponujeme dvěma nákladními automobily na 24 t s hydraulickou rukou. Jsme členy "Českého cechu pokrývačů, klempířů a tesařů".

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.