• Detail firmy

ALTOMA spol.s r.o.

Základní popis

NEJVĚTŠÍ PRODEJCE VRATOVÉ TECHNIKY HÖRMANN V LETECH 2006-7,2009.Dodáváme a montujeme vratovou a garážovou techniku-vjezdové brány-pohony-závory-parkovací systémy-výsuvné park.sloupky-autom.skleněné dveře.VLASTNÍ SERVISNÍ ODDĚL.,fungující 24hod.denně.

Adresa

Žirovnická 3124
106 17 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48027154
DIČ:  CZ48027154
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  25
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

VRATOVÁ A GARÁŽOVÁ TECHNIKA,POHONY A BRÁNY,ZÁVORY,

prodej,montáž a servis garážové a vratové techniky pro privát i průmysl,nakl.můstky,brány, pohony,závory,park.systémy,výsuvné sloupky,markýzy,rolety.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 770 004
Telefon: +420 272 770 003
Fax: +420 272 650 885
E-mail: altoma@altoma.cz
WWW: altoma.cz

Kontaktní osoba

Ing. Alena Bártová - Jednatel

Ing. Martin Bárta - Jednatel

Další firmy v oboru

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.