• Detail firmy

Interier Říčany, a.s.

Základní popis

Výroba a prodej kancelářského a ubytovacího nábytku. Architektonické návrhy zdarma. Doprava a montáž u zákazníka. Otevřen nový showroom na adrese Pernerova 57, Praha 8. Získali jsme zastoupení značky HermanMiller. ISO 14001:2005, 9001:2001.

Adresa

Černokostelecká 1623
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28162471
DIČ:  CZ28162471
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kancelářský nábytek

- výroba - prodej - projektování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 277 003 506
Fax: +420 284 829 283
E-mail: obchod@interier-ricany.cz
WWW: www.interier-ricany.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Hrdinka - Obchodní ředitel

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.