• Detail firmy

DATAK s. r. o.

Základní popis

identifikace zvířat a věcí - Centrální evidence zvířat a věcí ČR informatika - informační technologie a systémy, zakázkový software internet - technologie pro obchodování, prezentace

Adresa

Okružní 592
280 00 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62968203

Výrobky, činnosti

Informační agentury, informační služby - databáze

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 722 378
WWW: www.datak.cz/
Další firmy v oboru

Ing. Miroslav Čemus

Poskytujeme profesionální služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ekologie. V rámci těchto služeb zajišťujme vyškolení jednotlivců, zpracování potřebných dokumentů, analýzy a audity či odborné poradenství, a to jak pro firmy, tak i pro živnostníky. Díky 20-ti letým zkušenostem v oboru garantujeme kvalitní služby, které nabízíme i formou outsourcingu. Neváhejte se na nás obrátit!

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

pobaltí.cz economica s.r.o.

Specializujeme se na účetní poradenství a vedení účetnictví. Zpracováváme daňová přiznání pro fyzické i právnické osoby, zajišťujeme výpočty mezd a vedení personalistiky. Našim klientům nabízíme zastupování na úřadech.