• Detail firmy

Zdeněk Falátek - Atelier Falátek

Základní popis

Klientům nabízíme projekty a návrhy domů, interiérů, zahrad, obytných zón, parků, dětských hřišť či průmyslových, sportovních a komerčních staveb. Vyhotovíme projekt ke stavebnímu povolení, prováděcí dokumentaci, 3D vizualizace a další služby.

Adresa

Sportovní 686/24
500 09 Malšovice

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16796098
DIČ:  CZ570615083

Výrobky, činnosti

Projektování lékáren

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 532 902
Mobil: +420 604 928 284
Fax: +420 495 532 902
E-mail: falatek@volny.cz
WWW: www.zfalatek.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Ing.Falátek - Majitel

Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.