• Detail firmy

VAMIX Česká republika - organizační složka

Základní popis

Pekařské a cukrářské výrobky a přísady.

Adresa

Bělohorská 95
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64937691

Výrobky, činnosti

Pekařské a cukrářské výrobky a přísady

- prodej mraženého pečiva, margarínů, tuků, olejů a majonéz, značek: Banquet d‘Or, Gold Cup, Risso, Patisserie du Chef, Croustifrance.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 390 959
Telefon: +420 224 390 965
Telefon: +420 224 390 960
Fax: +420 224 390 965
E-mail: vamixcz@vandemoortele.com
E-mail: objednavky@vandemoortele.com
WWW: www.vamix.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Caspersová Gilisová - Jednatel

Další firmy v oboru

U Hrušků s.r.o.

Cukrárna a kavárna U Hrušků v Havlíčkové Brodě nabízí pestrý sortiment dortů, zákusků, minizákusků, pohárů, svatebních buchtiček, teplých i studených nápojů. Tradice naší cukrárny sahá až do roku 1896. Přijďte k nám posedět u dobré kávy, ke které Vám připravíme něco sladkého. Těšíme se na Vás!

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

Letňanské pekařství Oheim

Vyrábíme prvotřídní pečivo na zakázku z těch nejkvalitnějších surovin českého původu. Nabízíme výrobu běžného pečiva, sladkého pečiva, cukrářské výrobky, pečení chleba, svatební koláčky, chodské koláče, pečivo na rauty a svatby, celozrnné pečivo a také výrobky z listového těsta. Zajišťujeme pečení chleba kompletně na zakázku.