• Detail firmy

AGROTEST a.s.

Základní popis

Prodej zemědělské a zahradní techniky, ručního nářadí Proteco, Tona, elektrického nářadí Narex, Worx a Ferm, pracovních pomůcek a svářecí techniky.

Adresa

Komenského 89
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25268643

Výrobky, činnosti

Stavební a zemědělské stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 523 873
Telefon: +420 493 523 864
Mobil: +420 602 445 384
Fax: +420 493 523 862
E-mail: agrotest@agrotest.cz
WWW: www.agrotest.cz

Kontaktní osoba

Jan Soukup

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

TM - tools, s.r.o.

Prodej elektrického ručního a akumulátorového nářadí, laserového dálkoměru, zahradního nářadí, lesní i zahradní techniky, ochranných pomůcek, bubnových sekaček či pracovního nářadí. Nabídka pronájmu stavebního nářadí. Poskytování záručního i pozáručního servisu značek BOSCH, DOLMAR, DREMEL, FIAC, GARDENA, MAKITA, SDMO, SKIL, STIHL a VIKING.