• Detail firmy

Milan Šnajdr + M

Základní popis

Prodej, distribuce, návrhy a montáž kuchyní, ložnic, kancelářského a školního nábytku, židlí, stolů a matrací, postelí a čalouněných lůžek.

Adresa

V Bažantnici 2637
272 02 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61892432

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 685 919
Mobil: +420 603 885 965

Kontaktní osoba

šnajdr

Další firmy v oboru

Ma Maison Interiors, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěného nábytku z masivu, který vyrábíme na míru dle Vašich přání a požadavků. Nábytek vyrábí ručně naši kvalifikovaní truhláři, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru. Specializujeme se na francouzský styl. Dále nabízíme bytové doplňky, množství sortimentu a dekorací do kuchyně a jídelen, do zahrad, bytový textil, osvětlení a další.

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme schody, schodiště, zábradlí, kuchyňské linky, vestavěné skříně, vestavěné šatní skříně, interiérové masivní dveře, kancelářský nábytek, dřevěné altány, stání pergoly, zakázkový dětský nábytek, dřevěné ploty a vrata, eurookna, eurodveře, nábytek do ložnice a mnoho dalšího.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.