• Detail firmy

FRIGOMONT, a.s.

Základní popis

Výstavba, projekce generální dodávky potravinářských průmyslových hal, výroben a skladů. Vyrábíme chladírenské, mrazírenské a provozní dveře.

Adresa

Juliánovské náměstí 3878/2
636 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26032732
DIČ:  26032732
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Chladírenské, mrazírenské a provozní dveře

výroba, prodej, montáž, servis dveří; prodej náhradních dílů; na všechny naše výrobky vlastníme certifikáty; technická pomoc při instalaci výrobků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 420 415
Fax: 384 420 042
E-mail: pisa@frigomont.cz
WWW: www.frigomont.cz

Kontaktní osoba

Píša Petr - Prokurista

Mobil: +420 606 680 300

Ing. František Habr - Předseda představenstva

Mobil: +420 724 839 552
Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

LIKAL, s.r.o. - poplastování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů poplastováním. Upravujeme zejména kluzné trny a kotevní tyče pro komunikaci, čímž se tyto prvky stávají odolnými proti korozi. Dále nabízíme povrchovou úpravu zemních a horninových kotev, pilotů, pilířů v oblasti styku se zeminou, tepelných přechodů, říms, chodníku, mostů, protihlukových clon, odvodňovacích žlabů a dalších prvků.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.