• Detail firmy

BONA art, s.r.o.

Základní popis

Zakázková výroba dárkových dřevěných krabiček, kazet na mince, medaile, luxusních dřevěných kazet na šperky, klenoty, obalů na reprezentativní zboží, krabiček na víno a jiné.

Adresa

Sebranice 158
569 62 Sebranice

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25291092
DIČ:  CZ25291092
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Obaly ze dřeva, dárkové kazety

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 192 556
E-mail: pavlis@bonaart.com
WWW: www.bonaart.com

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Pavliš

Další firmy v oboru

PÖSAMO - ŘETĚZÁRNA spol. s r.o.

Již více než 20 let vyrábíme řetězy všech druhů - nerezové, mosazné, plastové, z oceli v různých barvách a povrchových úpravách. Kromě různých řetězů a řetízků dodáváme také klíčové reklamní přívěsky. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.