• Detail firmy

BRENEX s.r.o.

Základní popis

Výroba chemických látek a přípravků a koumpaundovaných termoplastických granulátů.

Adresa

Uzavřená 3
664 49 Ostopovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41605268

Výrobky, činnosti

Plasty

zastoupení Seibel Plastiko polyamidový granulát pro lisovny plastu, materiál pro automobilový průmysl, elektrotechnický, výroba technických plastových granulátů. PA,PP

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 457 163
Fax: +420 547 218 071
E-mail: bremexplast@iol.cz

Kontaktní osoba

František Berka

Zařazení v katalogu

Pobočky

BRENEX plast, s.r.o.
Uzavřená 222/3
664 49 Ostopovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Ing. Petr Žák

Zajišťujeme dodávky zatravňovacích rohoží z vysokohustotního polyetylenu, které jsou určeny pro ochranu trávníků. Zatravňovací rohože se používají pro různé plochy, např. parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, letištní plochy a často používané travní plochy. Dále se zabýváme pronájmem trampolín, zábavných atrakcí a hradů. Na našich stránkách naleznete kompletní nabídku včetně fotogalerie.

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.