• Detail firmy

Accord Praha s. r. o.

Základní popis

Prodáváme, servisujeme a poskytujeme leasing pro kopírovací stroje, multifunkční zařízení, tiskárny a faxy.

Adresa

Černošická 145
155 31 Praha 5 - Lipence

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25783254
DIČ:  CZ25783254

Výrobky, činnosti

Kancelářská technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 923 501
Mobil: +420 602 171 708
Fax: +420 257 923 567
E-mail: accord-praha@accord-praha.cz
WWW: www.accord-praha.cz

Kontaktní osoba

Karel Krůta - Jednatel

Josef Netolický - Jednatel

Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.