• Detail firmy

Doseděl Antonín - VRTANÉ STUDNY

Základní popis

vrtání v jílech, pískách, v měkké a nesoudržné hornině do 60-ti m vrtání v žule, jílovcích, vápencích, pískovcích, ve tvrdé hornině do 70-ti m

Adresa

Uhřičice 206
752 01 Kojetín

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12817031
DIČ:  CZ5902260408
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Studnařské práce

vrtání v jílech, pískách, v měkké a nesoudržné hornině do 60-ti m vrtání v žule, jílovcích, vápencích, pískovcích, ve tvrdé hornině do 70-ti m HLUBOKÉ UTĚSNĚNÍ PROTI VNIKÁNÍ POVRCHOVÉ VODY DO VRTU vrtání i v těžko dostupných lokalitách

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 167 611
Mobil: +420 602 845 548
E-mail: info@studny-dosedel.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.