• Detail firmy

IPO spol.s r.o.

Základní popis

Projekční a inženýrská činnost v oboru elektro

Adresa

Koperníkova 45
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47717629
DIČ:  CZ47717629
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  30000000

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce (výstavba)

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 443 638
Fax: +420 377 333 413
E-mail: jaross@ipo.cz
E-mail: ipo.jaros@telecom.cz
WWW: www.ipo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Jaroš - Majitel, Jednatel

Další firmy v oboru

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

JERRY JAR s.r.o.

Vyrábíme univerzální rotační sušárny o výkonu 400 až 1 200 kg úsušku za hodinu. Sušárny dodáváme buď samostatně nebo jako investiční celek (včetně lisů). Zařízení jsme schopni dodat jako investiční celek včetně strojů vyrábějící pelety a brikety. Sušárny se používají k sušení pilin. Lze je upravit i k sušení rašeliny, písků, zelené hmoty apod.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.